Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Nasze doświadczenie i wiedza pracują dla Państwa i przekładają się na jakość świadczonych przez nas usług. Najważniejsze dla nas jest to aby byli Państwo zadowoleni, dlatego też służymy radą i pomocą na każdym etapie Państwa inwestycji. Do tej pory wykonaliśmy ponad 100 domowych instalacji elektrycznych. Dzięki temu mogą być Państwo pewni naszej wiedzy i ekspertyzy. Najlepiej świadczą o tym nasi klienci, którzy często polecają nas znajomym. Wierzymy, że wszystko co robimy trzeba robić z maksymalnym zaangażowaniem. Wartościami w naszej firmie są:

  • Doświadczenie
  • Jakość
  • Zaufanie

13293612-electrician-measure-voltage-with-multimeter

Doświadczenie

W pracy elektryka doświadczenie jest czymś co jest niezbędne do rozwiązywania niestandardowych problemów. Niejednokrotnie zdarzało się nam naprawiać usterki, których nie potrafiły zdiagnozować inne firmy. Dzięki niemu jesteśmy Państwu zaproponować najlepsze rozwiązania w danej sytuacji: najbardziej optymalną cenowo i wydajnościowo instalację elektryczną, niezawodną instalację siłową czy wielofunkcyjne systemy alarmowe. To Państwo jako klienci określają cele i wymagania a my przedstawiamy szereg alternatyw i sugerujemy najlepsze rozwiązanie względem podanych kryteriów.

Jakość

Obojętnie czy chcą Państwo usunąć małą usterkę elektryczną czy wykonać kompleksową, nową instalację elektryczną na każdym etapie mogą być Państwo pewni, że do zadania podejdziemy z pełną determinacją. Jakość naszych usług jest naszym wyróżnikiem na rynku i czymś z czego jesteśmy dumni. Dodatkowo będziemy doradzali w wyborze materiałów tak aby służyły Państwu bezproblemowo przez długie lata.

Zaufanie

Jesteśmy firmą, której można zaufać. Jakość naszych usług sprawia, że nasi klienci polecają nas znajomym. Nie ma dla nas lepszej oceny niż polecenie. Ciężko na to pracujemy – tak samo ciężko będziemy pracować dla Państwa!

Realizujemy nasze wartości w codziennej pracy po to aby być utożsamianymi nie ze sformułowaniem Dobry Elektryk lecz Najlepszy Elektryk.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Polecamy również zapoznać się z naszymi realizacjami.