Domowa instalacja elektryczna - nowa
Domowa instalacja elektryczna – nowa
Domowa instalacja elektryczna - nowa
Domowa instalacja elektryczna – nowa

Nowa instalacja elektryczna w domu mieszkalnym – 150m2, Michałów, Zduńska Wola 2013, czas trwania – 4 dni

Nasze zadanie polegało na zdemontowaniu starej instalacji aluminiowej oraz jej utylizacji i rozprowadzeniu nowej w domu mieszkalnym i budynkach sąsiednich (kotłownia, stodoła). Pociągnięto przewód siłowy i okablowanie antenowe, telewizyjne i sieciowe. Doradzaliśmy również w wyborze materiałów i optymalnej lokalizacji punktów elektrycznych.

pobrane
Stara instalacja elektryczna
190312837_1_644x461_wymiana-starych-bezpiecznikow-na-nowa-instalacje-elektryczna-zielona-gora-300x224
Nowa instalacja elektryczna

Nowa instalacja elektryczna w starej poniemieckiej kamienicy – 55m2, Wrocław 2013, czas trwania – 3 dni

W starej poniemieckiej kamienicy należało usunąć stare aluminiowe okablowanie i rozprowadzić nowe uwzględniając zwiększenie mocy ze starych 5kW do 21 kW. Nasza firma sprawnie i profesjonalnie wykonała prace. Dzięki temu, już po 3 dniach można było kontynuować dalsze prace remontowe w mieszkaniu. Duża część starej instalacji przebiegała w rurkach. Część z dobrze zachowanych rurek wykorzystano aby nie kuć niepotrzebnie tynków. Wykonano 7 oddzielnych obwodów na ogrzewanie, oświetlenie oraz urządzenia o wysokim poborze mocy (płyta indukcyjna, ogrzewanie, bojler). Doradzaliśmy również klientowi wybór odpowiednich materiałół wykończeniowych takich jak gniazdka, przełączniki i oświetlenie sufitów podwieszanych.

Nasza oferta

Powyższe realizacje to tylko część naszych udokumentowanych zleceń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i porozmawiania o projektach podobnych do tego czego Państwo potrzebują.